חברה לפיתוח תוכנה

מחפשים חברות לפיתוח תוכנה?

Software Development Company – המונח הנכון הוא בית תוכנה, כלומר חברה המספקת שירותים שונים בתחום הטכנולוגיה ופיתוח התוכנה. חברות אלו מספקות חבילת שירותים, אשר מלבד פיתוח התוכנה יכולות להעניק לכם מרכיבים שונים הנדרשים עבור אותה תכנה. בבית תוכנה תמצאו רמות שונות של מומחיות אשר נדרשות לצורך פיתוח האפליקציה.

אנליסטים עסקיים (Business Analysts) הם אלו אשר מגדירים את צורכי השוק עבור מפתחי התוכנה ((Software Developers). מפתחי התוכנה מתעסקים בפיתוח התוכנה. לאחר מכן ישנו שימוש בבודקי תוכנה (Software Testers) על מנת להבטיח את איכות המוצר. בחברות תוכנה גדולות תמצאו גם מעצבים גראפיים, כותבים טכניים, מהנדסי תחזוקה, יועצים ועוד.

 • SKYNET APPS
  פיתוח מרקורי מציע מומחיות שאין שני לה בכל ההיבטים של טרנספורמציה דיגיטלית וניידת, החל מאסטרטגיה ורעיון ועד פיתוח ומסירה. השירותים שלנו כוללים פיתוח Full Stack, UX / UI, בדיקות, אבטחת איכות, ניתוח עסקי, הגדלת צוות וייעוץ. אנו מפתחים עבור כל פלטפורמה סלולרית גדולה כמו גם פלטפורמות מתפתחות ופרויקטים ברשת / בסיסי נתונים. 972-508298047 ✆
 • Dapps פיתוח אפליקציות
  פיתוח אפליקציות Native IOS ,Android Dapps גאה להציג מגוון רחב של פתרונות כוללים עיצוב, פיתוח ואפיון חוויית משתמש לאפליקציות לעסקים מוסדות ופרטים שמעוניינים לרכוב על גל ההצלחה של עולם המובייל! מבין לקוחותינו: HOT / JDate / כ.א.ל 0508090498 ✆
 • apricode פיתוח אפליקציות
  חברת תוכנה המתמחה בפיתוח ואספקת מוצרים דיגטליים מורכבים הכוללים פתרונות איכותיים בתחום התוכנה, צד השרת, אתרי אינטרנט ואפליקציות מובייל. 0508090502 ✆
 • gWebsite עיצוב ופיתוח אפליקציות
  gWebSite פיתוח עיצוב וקידום מקצועי… הפיתוח הטוב ביותר כבר כאן! ליווי ופיתוח החל משלב הרעיון. עיצוב בהתאמה אישית. 0795800161 ✆

מה ניתן לפתח באמצעות חברת תכנה?

באמצעות פנייה לבית תוכנה תוכלו לפתח אתרי מסחר מקוונים, אתרים אשר באמצעותם ניתן לבצע רכישה של מוצרים ושירותים. זהו ענף שהולך ומתפתח, ואם נסתכל על היקפי המכירות באינטרנט נוכל לראות שהם במגמת עלייה כבר שנים רבות. בתי עסק רבים מבינים זאת ונכנסים לתוך זירת האינטרנט עם אתרי מכירות מקוונים ונוכחות ברשתות החברתיות. על מנת לבנות אתר מסחר יש צרוך במפתחים בעלי כישורים מתאימים וגם ידע טכני מפותח.

על מנת להצליח בזירת הרשתות החברתיות יש צורך במפתחים אשר יפתחו את היישומים השונים עבור הרשתות החברתיות.

בית תוכנה יכול גם לפתח רשתות חברתיות חדשות. נישה זו דורשת רמה גדולה של מיומנות. ארגונים רבים משתמשים בטכנולוגיה של הרשתות החברתיות על מנת להקים רשתות המיועדות לעובדים. רשתות אלו מספקות מידע, ומאפשרות לעובדי הארגון לשתף פעולה במהלך עבודתם. הכישורים והידע הטכני הנדרשים לפיתוח זה מחייבים עבודה עם בית תוכנה טוב.

פיתוח אפליקציה באמצעות בית תוכנה

בעקבות השימוש הנרחב בסלולר וטאבלטים, באופן טבעי עסקים רוצים לנצל את הפוטנציאל של מידיות אלו על מנת להשיג מכירות ויחסי ציבור. הסלולר תופס מקום מרכזי בחיינו ועל פי הערכות האנליסטים זה רק ילך ויגבר.

רבים מתעניינים בפיתוח אפליקציה וכאשר מחפשים בית תוכנה, עלינו לשאול את עצמינו את השאלה האם בית התוכנה יכול לקחת את הרעיון ולפתח ממנו אפליקציה מוצלחת אשר תזכה להצלחה. זה לא קל בהתחשב שהשוק רווי באפליקציות.

כפי שהשוק רווי באפליקציות, כך הוא גם רווי במפתחים בעלי ידע טכנולוגי, דר אשר מוזיל את עלויות הפיתוח.