פיתוח אפליקציות לאייפון

IPhone Application Development – אפליקציות הן כלי חשוב אם נסתכל עליהן מנקודת מבט עסקית. ישנם עסקים מבוססי אפליקציות, כמו למשל אפליקציית הניווט של וויז, אך ישנם גם עסקים עבורם האפליקציה היא כלי עזר באמצעותו ניתן לשפר את השירות ולהגדיל את נאמנות הלקוח, כמו למשל אפליקציה של בנק או של חברת ביטוח. במקרים אלו לעסק יש גם קיום ללא האפליקציה אך האפליקציה משפרת השירות. זה בהחלט מסביר לנו מדוע ישנו עניין גדול בפיתוח אפליקציות לאייפון.


פיתוח אפליקציות לאייפון הוא לא רק עניין טכני. יש לשים בו דגש גדול על הצד השיווקי על כל המשתמע מזה. אנשים רבים באים עם רעיון לאפליקציה ובטוחים שהוא יצליח, אך בפועל צריך לעבוד קשה, גם אם הרעיון הוא בהחלט רעיון מוצלח, מעבר לפיתוח עצמו על מנת שאפלקיציה תצליח.
בטרם ניגשים לפיתוח אפליקציות לאייפון, כדאי שתשאלו את עצמכם על איזה צורך האפליקציה עונה ומהו בעצם הערך שאתם מעניקים לגולשים באמצעות האפליקציה. אם האפליקציה שלכם מצליחה לתת פתרון לבעיה כלשהי, או שיש בה משהו שמשנה את כללי המשחק אז יש סיכוי גדול שהיא תצליח.

תהליך הפיתוח

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא הרבה יותר מכתיבת שורות הקוד. מדובר בתהליך מורכב של גיבוש הקונספט ואפיון האפליקציה. יש לקחת בחשבון את קהל המטרה של היעד ולהגדיר היטב מהן מטרות האפליקציה. הצד הטכני רק נועד לאפשר את קיומם של אלו. כמו כן לא ניתן להפריד מתהליך הפיתוח את שיווק האפליקציה, כל תהליך הפיתוח צריך להיות מכוון שיווק. אפליקציות רבות דורשות מסה קריטית של גולשים על מנת שתהיה בהם תועלת ולכן חשוב להשקיע הרבה בשיווק האפליקציה. לצורך הדוגמה גולש יכול ליהנות מאפליקציית חדשות ללא תלות בכמות הגולשים המשתמשים באפליקציה; אך לעומת זאת כאשר מדובר באפליקציית היכרויות, אין לה ערך רב ללא מסה גדולה של משתמשים.

פיתוח אפליקציות לאייפון – זמן ועלות

בוודאי תרצו לדעת כמה עולה פיתוח אפליקציות לאייפון. אך לצערנו הרב לא ניתן לתת תשובה חד משמעית אשר יכולה להתאים לכל מקרה. כל אפליקציה היא שונה ומיוחדת ויש לה רמת מורכבות משלה. אפליקציות פשוטות יכולות לדרוש זמן פיתוח של מספר שבועות, אך אפליקציות מורכבות עלולות לדרוש חודשים רבים. מן הסתם הדבר משפיע גם על עלויות הפיתוח של האפליקציה. אם באפליקציה אין אלמנטים מיוחדים אותם צריך לפתח, זמן הפיתוח מתקצר וגם העלות יורדת.
אם יש לכם רעיון ותרצו לפתח אותו לאפליקציה מוצלחת, תצטרכו להציג את הרעיון בפני מפתחי האפליקציה ורק לאחר אפיון בסיסי הם יוכלו לתת לכם הצעת מחיר או לדבר איתכם על טווח המחירים לצורך פיתוח אפליקציה לאייפון המתאימה לצרכים שלכם.
לסיכום, עסקים רבים פונים לשירותי פיתוח אפליקציות לאייפון ונהנים מאפליקציות אשר מאפשרות להם להגדיל את נוכחותם בשוק ולהגדיל את ההכנסות של העסק. לא קל להצליח בשוק זה, אך כאשר ישנו רעיון טוב הפותר בעיה או מציג משהו חדשני, הדבר בהחלט אפשרי. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולראות כיצד יחדיו נוכל להגשים את החלום.